Galatasaray’dan taraftarına Fenerbahçe maçı çağrısı!

Süper Lig’de şampiyonluğu yakından ilgilendiren mücadelede Galatasaray, evinde Fenerbahçe’yi konuk edecek.

Sarı kırmızılı takım, derbiye gelecek taraftarlarına, “Yarın akşam Hedef 24 Yolunda tribünde kırmızı olalım, KIPKIRMIZI!” ifadelerini kullandı.

‘MAYISLAR ZATEN BİZİM’
Galatasaray camiası, UEFA Kupası Zaferi Yıldönümü Etkinlikleri’nde bir araya geldi. Etkinlikte Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekili Erden Timur ve kulübü eski başkanları da yer aldı. Organizasyonda Başkan Dursun Özbek ve Okan Buruk açıklamalarda bulundu.

Kürsüye çıkan Dursun Özbek, UEFA Kupası zaferini yorumlayarak, “17 Mayıs, geleneksel bir kutlama. Türkiye’ye futbol tarihinde getirilmiş en büyük zafer. Artık bize düşen bunun tekrarlanması. Mayıslar zaten bizim… İnşallah önümüzdeki dönemde de gelen yönetimler, kulübümüze daha büyük zaferler armağan ederler. Değerli kardeşim, Okan hocam burada. Kendisiyle 2 senedir çalışıyoruz. Takımımızı başarıdan başarıya koşturuyor. İnşallah gelen yönetimle başarılarını devam ettirecektir. Okan hocamızı çok seviyoruz” dedi.

‘PAZAR GÜNÜ BİR ŞAMPİYONLUK DAHA KAZANACAĞIZ’
Dursun Özbek’in kürsüye davet ettiği Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ise, “İki kere gözlerim yaşardı. Biri UEFA Kupası’nı izlerken, diğeri de geçen seneki maçlarımızı izlerken. Umarım pazar günü bir şampiyonluk daha… Bir galibiyetle, bir şampiyonluğa daha imza atmak istiyoruz. Geçen seneden beri camia olarak ortaya koyduğumuz mücadele çok önemli. Beni buraya layık gördükleri için herkese teşekkür ederim, inşallah uzun yıllar burada oluruz” sözlerini sarf etti.

FENERBAHÇE’YE GÖNDERME
Konuşma yapan Galatasaray 2. Başkanı Metin Öztürk ise şu sözlerle Fenerbahçe’ye göndermede bulundu:

Biz bugün Dursun başkanımız liderliğinde tam yol ileri diyoruz. Umarım bu seçimi kazanırsak gerçek beşinci yıldız, çakma beşinci yıldızlara gönderme olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir